ÖN KAYIT FORMU

Aşağıdaki Bilgileri Doldurup Gönderirseniz Hemen Sizi Arayacağız

Ayrıca  +90 532 356 90 36 nolu numaramızı arayabilirsiniz.

  ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

  3 Yaş veya Üzeri3 Yaş Altı

  Çocuğunuzun Engel Durumu Var Mı?

  EBEVEYN BİLGİLERİ

  • Okullarımızın tüm birimlerinin dersler bittikten sonra profesyonel ekiplerce dezenfekte edilmektedir.
  • Gün içinde öğrenciler derse girdikten sonra öğrencilerin tutabileceği merdiven korkulukları, kapılar ve tuvaletler dezenfektan kullanılarak silinmekte veya yıkanmaktadır.
  • Okul girişinde, tuvalet önlerinde, yemekhane girişinde el dezenfektan noktaları oluşturduk.
  • Tüm öğrencilerimize ve öğretim ekimize virüs salgınına karşı alınması gereken önlemlerle ilgili bilgilendirme yapılmıştır.
  • Öğretmenlerimiz temizlik konusunda öğrencilerin davranışlarını gözetmekte ve gereğinde uyarmaktadır.
  • Okullarımız ve sınıflarımız düzenli olarak havalandırılmaktadır.
  • Servis araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

  Evet servisimiz var. Tüm semtler için taşımacılık imkanımız mevcut.

  Evet alıyoruz. Lütfen engel durumuna ilişkin raporlar ile kurumumuza başvurunuz.

  Şehit yakınlarına özel fiyatlarımız yanında, maddi güçlük çeken velilerimize de ödeme konusunda kolaylıklar sağlamaktayız. Detaylar için lütfen arayınız.

  Eşinizle boşanma sonrası çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamakta zorlanıyorsanız, en yakın kaymakamlıktan gelir belgesi, sosyal güvence belgeniz ve varsa nafaka tutarına ilişkin belgeler ile okulumuza başvuruda bulunabilirsiniz.

  E-devlet üzerinden aylık gelir belgeniz ve sosyal güvenlik durumunuza ilişkin belgeler ile okulumuza geliniz. Ödeme ve taksitlendirme konusunda çeşitli indirimler yapabiliriz.

  Ders saatleri ve eğitim planlarını bize telefon aracılığıyla veya kurumumuz aracılığıyla iletiniz. Öğrencilerimizin her gün gelme zorunluluğu yoktur.

  Ön Kayıt Başvuru Formu (Okul tarafından verilecek ve doldurulacaktır), 6 Adet Fotoğraf , Aşı Kartı Fotokopisi, Anne-Baba- Cocuk  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Sağlık Raporu istemekteyiz.

  Çocuğun okula başladığı ilk hafta yanında mutlaka velisi veya çocuğun tanıdığı ve güven duyduğu biri olmalıdır. Okulun birinci günü çocuğun okulda bir saat kalması yeterlidir. Sonraki günlerde bu süre en az birer saat uzatılır. İkinci haftanın ilk günü genellikle çocuk velisi olmadan okuldaki programına katılır. Ancak, bazı özel durumlarda oryantasyon ikinci haftaya uzar. Oryantasyon bitiminde çocuğunu okula bırakan velilerin olabildiğince hızlı ve kararlı olmaları gerekmektedir. Çocuğunuzdan ayrılırken geçireceğiniz vakti olabildiğince kısa tutmaya çalışmalı ve çocuğun okula başlamasıyla ilgili yaşadığınız tedirginlikleri çocuğa yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Göstereceğiniz kararlı tutum çocuğunuzun okula alışma sürecini hızlandıracak ve hayatındaki bu önemli değişikliğe daha hızlı adapte olmasını sağlayacaktır.

  Belli koşullarda indirim yapma ihtimalimiz vardır. İndirim ve diğer ödemeleri esas kayıt sırasında görüşmekteyiz.

  Günlük Veli Bilgilendirme defterimiz yoktur.Bunun yerine her çocuğa ait dosya bulunmaktadır.Gerekli iletişim bu dosya aracağı yapılmaktadır.Ayrıca gün içerisinde öğretmenlerimiz uygun oldukları saatlerde de velilerimizi aramaktadır.

  Sınıflardaki dağılımımız,çocuklarımızın doğduğu yıla göre yapılmaktadır.

  Eğitim Programımızın Temel Amacı

  Okulumuzda çocuklarımıza verdiğimiz eğitimin asıl amacı; onların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek ve geliştirmek, temel becerileri kazandırmak, olumlu benlik kavramı oluşmasına, kendini ifade etmesine, öz denetim kazanmasına olanak sağlamak, öğrenme istekleri ve merak duygularını uyandırmak, yaratıcılıklarını geliştirmektir.

  Melodi Anaokulu, çocuklarımıza sosyal ve özgür bir ortamda konuşma becerilerini ve düşüncelerini açıklama imkanı sağlar. Çocuğunuzun toplum içinde özgüven sahibi, kendini rahat ifade edebilen bir birey olmasını hedefler.

  • Anne Bebek Gelişim Programı
  • Eğlenceli Bilim Atölyesi
  • Sanat Atölyesi
  • Yaratıcı Drama Atölyesi
  • Müzik Atölyesi

  Eryaman Anaokulu

  Eryaman Kreş

  Eryaman Anaokulu

  Sincan Kreş

  Sincan Anaokulu

  Etimesgut Kreş

  Etimesgut Anaokulu

  WeCreativez WhatsApp Support
  Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz.
  Whatsapp 7/24 Destek +90 532 356 90 36 nolu numaramızla iletişime geçeceksiniz.