Sportif Koordinasyon Odası

Sportif Koordinasyon Merkezimizde öğrencilerimize denge, hız, esneklik ve koordinasyon becerilerini geliştirici çalışmalar eğitmenleri tarafından yaptırılmaktadır. Öğrencilerimiz günlük spor ve egzersizlerini Sportif Koordinasyon Merkezimiz’de gerçekleştirmekteler.

[envira-gallery id=”5996″]

Sanat Atölyesi

Anaokulu öğrencilerimizin sanatla ilgili teknikleri öğrendikleri, yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin gelişimini destekleyen bir öğrenme ortamıdır. Sanat atölyemizde kil ve rölyef çalışmaları, kağıt işleri, kolaj çalışmaları, yoğurma maddeleriyle yapılan çalışmaların yanı sıra serbest resim ve boya çalışmaları yapılmaktadır.

[envira-gallery id=”5997″]

Bilim Atölyesi

Anaokulu öğrencilerimizin kendi başlarına buluş yapmalarına fırsat tanıyan, eleştirel düşünme becerilerini geliştiren, çevreye duyarlılık, merak etme, keşfetme, sorgulama becerilerinin geliştiği öğrenme ortamıdır. Bilimsel aktivite merkezimizde, fen doğa etkinlikleri, deneyler, incelemeler ve koleksiyon çalışmaları yapılmaktadır.

[envira-gallery id=”5998″]

Uyku Odası

Erken çocukluk gruplarında öğle yemeğinden sonra öğrencilerin dinlenme ve uyku gereksinimlerinin karşılanması için düzenlenmiş odadır. Eğitmenlerimiz çocuklarımızın uyuması için gereken saatte hazırlıkları yapmaktadır. Oda gerekli güvenlik ve havalandırma sistemleri ile donatılmıştır.

[envira-gallery id=”5995″]

Etkinlik Sınıfı

Hikâye öncesi etkinlikler, hikâye okuma/oluşturma, hikâye sonrası etkinlikler, pandomim, hikâye tamamlama, çember zamanı, bilmece sorma, şiir, bilmece, şarkı, tekerleme, parmak oyunu, kukla, canlandırma-drama, konu hakkında sohbet, resim yorumlama gibi ana dili etkinlikleri sayesinde çocuklarımızın yaratıcılıkları ve ana dili gelişimini hedefler.

[envira-gallery id=”5994″]

Yemekhane

Anaokulu öğrencilerimiz sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısını bu salonda alılar. Yemekhanemiz farklı zaman dilimlerinde anaokulu öğrencilerimize eğitmenlerimiz eşlik eder. Eğitmenlerimiz yemek sırasında çocuklara yardımcı olurlar.

[envira-gallery id=”6000″]

Bostan / Bahçe Etkinlikleri

Öğrencilerimizin organik sebze ve meyve yetiştirmenin bilincine varması, bahçe etkinlikleri ile bir canlının büyüme evresini takip etmeleri onların duygusal ve bilinçsel gelişimlerini olumlu şekilde etkilemektedir. Bu süreçte onları daha verimli bir eğitim verebilmek için düzenli olarak açık hava bahçemizde sebzeler ve meyveler yetiştirmekteyiz. Ayrıca bahçemizde kaplumbağa, tavşan gibi hayvanlarında olması, öğrencilerimize hayvan sevgisini de kazandırmaktadır.

[envira-gallery id=”6182″]

WeCreativez WhatsApp Support
Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz.
Whatsapp 7/24 Destek +90 532 356 90 36 nolu numaramızla iletişime geçeceksiniz.