Ankara Etimesgut Anaokulu ve Kreş | Okul Öncesi Eğitim | Çocuk Yuvası

Başlıklar

Etimesgut Anaokulu ve Kreş | Okul Öncesi Eğitim | Çocuk Yuvası

Ankara Etimesgut içerisinde okul öncesi eğitim kayıtlarımız başlamıştır. Ön kayıtlar için Ön kayıt formunu doldurabilir; +90 (312) 274 1122 nolu,  +90 (532) 356 9036 nolu ve +90 (533) 526 0868 nolu numaramızı arayabilirsiniz. Okulumuz, Güzelkent Mahallesi 2617. Cadde No:14 Eryaman Etimesgut/Ankara adresindedir. Öğrencilerimiz ile ilgili bir şekilde, Sanat Atölyemiz, Bilim Atölyemiz, Spor Salonumuz, Etkinlik Sınıflarımızda eğitim vermekteyiz. Çocuklarımızın fiziksel ve bilinçsel gelişimini en iyi şekilde geliştirmek ilkemizdir. Ayrıca okulumuzda engelli çocuklarımız için de çeşitli ihtiyaçların karşılanması için donanımsal araç ve gereçlere de sahibiz. Melodi Anaokulu olarak, tüm doğal afet ve kazaların engellenmesi için güvenlik önlemleri, kamera sistemleri ve depreme dayanıklı binamız ile öğrencilerimizin güven içerisinde eğitim görmesini sağlamaktayız. 

Ankara Etimesgut Okul Öncesi Eğitim

Okulumuzda çocuklarımıza verdiğimiz eğitimin asıl amacı; onların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek ve geliştirmek, temel becerileri kazandırmak, olumlu benlik kavramı oluşmasına, kendini ifade etmesine, öz denetim kazanmasına olanak sağlamak, öğrenme istekleri ve merak duygularını uyandırmak, yaratıcılıklarını geliştirmektir. Melodi Anaokulu, çocuklarımıza sosyal ve özgür bir ortamda konuşma becerilerini ve düşüncelerini açıklama imkanı sağlar. Çocuğunuzun toplum içinde özgüven sahibi, kendini rahat ifade edebilen bir birey olmasını hedefler.

Etimesgut Anaokulu ve Kreş

Melodi Anaokulu, 2010 yılından bugüne kadar, eğitim alanı ve çocuk gelişiminde uzmanlaşmış, deneyimli ve yetenekli kadrosuyla; gelişen ve sürekli değişim halinde olan çağa uyumlu, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda “çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkma” hedefini ilke edinmiş “iyi bireyler yetiştirme” yolunda emin adımlarla ilerleyen bir kurumdur.

WeCreativez WhatsApp Support
Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz.
Whatsapp 7/24 Destek +90 532 356 90 36 nolu numaramızla iletişime geçeceksiniz.